Node.js Developer

Power Media
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Nasz klient specjalizuje się w budowaniu oraz projektowaniu aplikacji mobilnych, webowych oraz dedykowanych rozwiązań opartych o chmurę. Realizuje projekty dla największych linii lotniczych, międzynarodowych dystrybutorów filmowych, liderów postprodukcji filmowej. Aktualnie poszukuje ambitnej osoby na stanowisko Node.js Developera.

Twoje zadania

  • tworzenie nowych elementów platformy (80%) , rozwój i utrzymanie (20%)
  • współpraca z osobami w zespole,
  • przeprowadzanie testów jednostkowych i integracyjnych ( od testów manualnych i automatycznych przewidziany jest QA)
  • możliwość częściowego zarządzania zespołem

Kogo szukamy?

Kluczowe wymagania :

  • minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne,
  • świetna znajomość JavaScript/Typescript,
  • bardzo dobra znajomość node.js
  • dobra organizacja pracy, samodzielność.

Dodatkowe plusy za :

  • Znajomość AWS lub Azure,
  • Doświadczenie z mikroserwisami,
  • zainteresowanie event-driven architecture.

Umiejętności
JavaScript
Node.js
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy

Proces rekrutacji

1 rozmowa ( ok.1,5h)

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR