Programista .NET

WEBCON
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Babińskiego, Kraków

WEBCON Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnej platformy do budowy aplikacji biznesowych i obiegu dokumentów, która jest wybierana przez wiodące przedsiębiorstwa w różnych branżach. Z rozwiązania WEBCON BPS korzystają między innymi SIEMENS, Diners Club, Mitsubishi Electric, Intrum Justitia, TRW, LPP S.A., GRUPA NOWY STYL, EDF czy TAURON.

Twoje zadania

W zależności od wybranej ścieżki jest możliwość pracy stricte w C# i technologiach back-endowych lub jako Fullstack Developer łącząc kompetencje front-end (JavaScript i React). Do podstawowych obowiązków należą:

  • rozwój systemu WEBCON Business Process Suite – projektowanie, programowanie
  • tworzenie aplikacji działających w środowisku ASP .NET Core, Windows (WPF, WinForms, TPL)
  • dbanie o jakość kodu tworzonych rozwiązań (złożoność obliczeniowa, testy jednostkowe, code review)
  • research and development: Office 2016/2019 , Visual Studio 2017/2019, Microsoft Azure, Office 365

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość .NET Framework, języka C# (środowisko Visual Studio 2017/2019)
  • podstawy ASP.NET Core, JavaScript
  • dobra znajomość języka SQL (znajomość środowiska MS SQL Server będzie dodatkowym atutem)
  • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych i testowalnego kodu

Mile widziane:

  • znajomość którejś z technologii: Office 365, Microsoft Azure, Microsoft SharePoint
  • znajomość technologii mobilnych
  • Znajomość HTML 5 oraz CSS
  • podstawowa znajomość React.js

Umiejętności
C#
.NET
MS SQL
.NET Core
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
50%
Bug fixing
30%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

WEBCON

Kraków 100
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • C#
  • JavaScript
  • ReactJS
  • HTML
  • MS SQL
  • Redux