Lead Cloud Architect (Azure)

7N
Senior
25 200 - 29 400
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

W związku z rozpoczęciem nowego projektu poszukujemy doświadczonego Lead Cloud Architekta (Azure), do którego w kolejnym etapie dołączy reszta zespołu: 2 Senior i 2-1 Mid. Projekt związany jest z modyfikacją i przygotowaniem produktów i usług do przejścia na chmurę (Azure).

Proponujemy długotrwałą współpracę w dobrze zarządzanym (m.in. rzeczywisty Scrum) środowisku z dobrymi standardami i nowymi technologiami.

Stos technologiczny:

  • Azure IaaS
  • Windows automation
  • PowerShell (including DSC)
  • ARM templates
  • Terraform
  • Azure Pipelines
  • MSI / Advanced Installer
  • AKS / Kubernetes
  • Docker

Praca w 100% zdalna (także po czasie pandemii).

Twoje zadania

  • Planowanie działań i zarządzanie etapami projektu w obszarze Devops
  • Praca z narzędziami programistycznymi, testowymi, automatyzacyjnymi i infrastrukturą IT
  • Definiowanie i konfigurowanie procesów rozwoju, testowania, release'u, update'u i wsparcia dla operacji DevOps - wykorzystanie istniejących narzędzi i wdrażanie ulepszeń
  • Weryfikacja kodu oprogramowania opracowanego w różnych zespołach roboczych oraz określenie sposobu wsparcia z perspektywy deweloperów
  • Zachęcanie i budowanie zautomatyzowanych procesów tam, gdzie to możliwe
  • Zdefiniowanie i wykonywanie działań mających na celu naprawienie luk
  • Koordynacja i komunikacja w zespole oraz z klientem
  • Dążenie do ciągłego doskonalenia i budowania continuous integration, continuous development oraz constant deployment pipeline (CI/CD Pipeline)
  • Mentoring i wprowadzenie członków zespołu w dobre praktyki devops

Kogo szukamy?

  • Minimum 6 lat doświadczenia w obszarze devops
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań chmurowych
  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia na stanowisku Architekta IT w złożonym środowisku
  • Doświadczenie w pracy w zespołach wykorzystujących Agile, Scrum
  • Komercyjna znajomość potwierdzona praktycznym stosowaniem:

- Azure IaaS

- Windows automation

- PowerShell (including DSC)

- ARM templates

- Terraform

- Azure Pipelines

- MSI / Advanced Installer

- AKS / Kubernetes

- Docker

  • Mile widziany Certyfikat Azure Solutions Architect
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną i współpracę z biznesem

Umiejętności
Azure
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
Code review
Statyczna analiza kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript
  • Angular
  • React
  • MS Dynamics
  • Spring
  • iOS
  • Android
  • BI