Database Administrator / ETL Consultant

ONWELO SA
Mid
13 000 - 17 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Mogilska 43, Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Jesteśmy nowoczesną firmą IT zatrudniającą ponad 400 ekspertów w sześciu miastach w Polsce oraz w oddziałach w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii.

Do zespołu BI, Big Data, DWH poszukujemy doświadczonego administratora baz danych, który będzie współpracował z naszym klientem przy monitorowaniu i utrzymywaniu baz danych.

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Opracowywać i przygotowywać procedury i dokumentację bazodanową
  • Przygotowywać projekty analityczne w postaci zapytań SQL
  • Zarządzać konfiguracją baz danych, w tym instalacją i aktualizacją oprogramowania
  • Tworzyć standardy definicji, bezpieczeństwa i integralności obiektów bazy danych oraz dbać o zapewnianie zgodności ze standardami
  • Monitorować aktywność bazy danych
  • Dbać o optymalizację i utrzymanie wydajności bazy danych
  • Przeprowadzać rutynową konfigurację i rekonfigurację baz danych
  • Brać udział w migracji danych do chmury Azure

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy projektach hurtowni danych lub innych – polegających na analizie danych w systemach bazodanowych
  • Znasz bardzo dobrze SQL
  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w pracy z bazą danych MS SQL
  • Znasz narzędzia ETL i korzystasz z narzędzia SSIS
  • Masz doświadczenie w pracy ze środowiskami chmurowymi (Microsoft Azure)
  • Twoje zainteresowania są zbieżne z tematyką hurtowni danych i Business Intelligence
  • Cechujesz się samodzielnością i odpowiedzialnością za dostarczane rozwiązania
  • Znasz język angielski na poziomie B2

Umiejętności
SQL
MS SQL
SSIS
Azure
DWH
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines