Azure Data Engineer

ONWELO SA
Mid
650 - 900
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Mogilska 43, Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Jesteśmy nowoczesną firmą IT zatrudniającą ponad 400 ekspertów w sześciu miastach w Polsce oraz w oddziałach w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii.

Do zespołu Data Integration & Analytics poszukujemy doświadczonego Data Cloud Engineera, który będzie współpracował z naszym klientem z branży motoryzacyjnej.

Twoje zadania

  • Projektowanie, rozwój i utrzymywanie architektury hurtowni danych
  • Przeprowadzanie analizy danych i projektowanie modeli danych
  • Dostosowywanie repozytoriów przechowywania i ekstrakcji, metadanych i informacji
  • Wdrażanie infrastruktury chmurową za pomocą Terraform
  • Pomoc w rozwijaniu narzędzi Business Intelligence
  • Wsparcie zespołów transakcyjnych dostarczających wiedzę merytoryczną i rozwiązania dla propozycji klientów
  • Tworzenie zapytań i procedur w bazach danych

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Możesz pochwalić się minimum 2-letnim doświadczeniem w rozwiązaniach chmurowych
  • Znasz dobrze język programowania Python,
  • Nie jest Ci obca praca z narzędziami CI/CD
  • Pracujesz na co dzień z Microsoft Azure, m.in. Databricks, Azure Functions i Storage (Blobs, Tables, Queues)
  • Posiadasz doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi do konteneryzacji np. Kubernetes, Docker
  • Dobrze znasz rozwiązania Business Intelligence
  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym

Umiejętności
Python
Azure Cloud
DataBricks
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines