PHP Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Naszym klientem jest nowoczesna firma technologiczna dostarczająca najwyższej klasy rozwiązania i produkty eCommerce, zarówno dla segmentu B2B, jak i B2C. Masz szansę dołączyć do zespołu ponad 250 specjalistów, którzy każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego.

Do zespołu IT poszukujemy PHP Developera, który będzie przekształcał z nami branżę eCommerce, korzystając z najwyższej klasy stacku technologicznego, który obejmuje bazy danych PHP, JavaScript (Vue.js i React), Python, Go, SQL i noSQL oraz różne usługi w chmurze, takie jak AWS i Azure.

Stack technologiczny:

PHP & Symfony, Python, Go, JavaScript / TypeScript: React, Vue, ExtJS, NodeJS, MySQL, MongoDB, DynamoDB, CosmosDB, ElasticSearch, RabbitMQ, Docker, Kubernetes, AWS, Azure, GCP, Oracle Cloud, Prometheus, Grafana, NewRelic

Twoje zadania

Będziesz mieć okazję:

  • brać dział w projektach dla czołowych międzynarodowych i polskich klientów,
  • pracować bezpośrednio z klientami,
  • dbać doskonałość techniczną, zarówno pod względem architektury, jak i kodu,
  • dzielić się najlepszymi praktykami z klientami,
  • cieszyć się autonomią i możliwościami rozwoju,
  • pracować na co dzień w zasadach Lean i Agile.

Kogo szukamy?

Podstawowe wymagania:

  • dobra znajomość PHP,
  • znajomość frameworku Symfony (lub innego odpowiednika),
  • świetna znajomość wzorców projektowych, takich jak OOP, zasad, takich jak SOLID i standardów PSR,
  • znajomość Linuxa i LEMP,
  • dobra znajomość baz danych SQL,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie z systemami GIT, Docker, Kubernetes i CI/CD,
  • doświadczenie w pracy z chmurami publicznymi (głównie AWS i Azure),
  • dążenie do doskonalenia kodu,
  • doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych i integracyjnych z wykorzystaniem PHPUnit/PHPSpec.

Umiejętności
Symfony
SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR