Magento 2 Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Naszym klientem jest nowoczesna firma technologiczna dostarczająca najwyższej klasy rozwiązania i produkty eCommerce, zarówno dla segmentu B2B, jak i B2C. Masz szansę dołączyć do zespołu ponad 250 specjalistów, którzy każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego.

Jako Magento Developer będziesz mieć okazję pracować przy projektach, które należą do jednych z najnowszych na świecie i są wykorzystywane przez liderów rynku, takich jak T-mobile czy 3M. Tworzone rozwiązania bazują na najnowszym stacku technologicznym i rozwiązaniach, takich jak Kubernetes, Cloud, PWA.

Twoje zadania

Zadania na tym stanowisku:

  • praca na najnowocześniejszych platformach i technologiach, takich jak Magento Commerce, PWA i Kubernetes,
  • wdrażanie wysokiej jakości rozwiązań w ścisłej współpracy z zespołem projektowym (PM, Leader, developerzy, Business Analysts, QA, UX),
  • dbanie o część technologiczną projektu, jakość i bezpieczeństwo aplikacji,
  • projektowanie i wdrażanie konkretnych systemów architektonicznych przy wsparciu Lead Developera,
  • praca w SCRUM w 2-tygodniowych sprintach,
  • dostarczanie wiedzy technologicznej naszym klientom lub skupianie wysiłków na rozwoju technologicznym – zależnie od Ciebie.

Kogo szukamy?

Podstawowe wymagania:

  • świetna znajomość standardów PHP 7 i PSR,
  • doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji opartych na Magento,
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych z wykorzystaniem PHPUnit,
  • dobre zrozumienie i wykorzystanie wzorców projektowych i dobrych praktyk m.in. OOP, SOLID, YAGNI, KISS, DRY,
  • doświadczenie z Dockerem,
  • doświadczenie z usługami sieciowymi RESTful lub SOAP,
  • biegłość w MySQL,
  • mocne podstawy networkingu, znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • znajomość GIT,
  • doświadczenie w stosowaniu metodyk Agile,
  • silna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowo, jako Senior Developer:

  • znajomość baz danych NoSQL, takich jak ElasticSearch,
  • doświadczenie z systemami pamięci podręcznej, takimi jak Varnish i Redis,
  • umiejętności sprawdzania kodu
  • doświadczenie w integracjach z systemami zewnętrznymi m.in. ERP, WMS, CRM, PIM, ESB.

Mile widziane:

  • znajomość Magento Commerce, Cloud, OMS,
  • doświadczenie z brokerami Messages, takimi jak RabbitMQ,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym lub średniozaawansowanym.

Umiejętności
PHP
Magento 2
MySQL
Docker
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR