Java Developer

Talentplace
Mid
12 000 - 17 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

W funkcjonowaniu biznesu kluczowy jest obszar IT, w którym pracownicy mogą być odpowiedzialni za budowanie innowacyjnych rozwiązań z wykorzystaniem Bigdata, Cloud oraz AI, jak również rozwój nowoczesnych aplikacji internetowych i mobilnych, modernizację i utrzymanie infrastruktury serwerowej i sieciowej, wsparcie użytkowników i wiele innych. Bank jest środowiskiem bardzo dynamicznym i pełnym wyzwań, dającym możliwość współpracy z największymi firmami z branży IT jak Apple, Google, Microsoft, Amazon czy Oracle oraz z szeregiem innowacyjnych startupów zarówno z Polski jak i ze świata

Twoje zadania

  • Rozwój systemów backendowych rozwijanych przez Zespół Bankowości Mobilnej
  • Wsparcie administratorów podczas wdrożeń
  • Wsparcie testów odbiorczych
  • Wsparcie w rozwiązywaniu defektów produkcyjnych
  • Udział w spotkaniach SCRUM-owych
  • Weryfikacja kodu tworzonego przez innych członków zespołu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z doświadczonymi programistami

Kogo szukamy?

  • Min. 3 letnie doświadczenie komercyjne
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania
  • Organizacji testów zgodnie z zasadami ciągłej integracji
  • Znajomość technik profilowania aplikacji
  • Zarządzania zależnościami za pomocą Maven

Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
HTML5
JavaScript
CSS
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Talentplace

Kraków
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Selenium