Senior Java Developer

Sii Polska
Senior
17 000 - 19 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Katowice Gliwice Częstochowa Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do naszego zespołu, który rozwija aplikacje dla jednego z największych banków inwestycyjnych w USA. Projekt ma na celu dostarczenie strategicznej platformy odpowiadającej za ochronę aktywów klienta, budowanie i wspieranie systemów zapewniających kompleksowe rozwiązania płatnicze czy też projektowanie i wdrażanie nowego oprogramowania do raportowania regulacyjnego.

W naszym zespole będziesz mieć możliwość prowadzenia samodzielnej części projektu, a część Twojej pracy będzie związana z bezpośrednim kontaktem z biznesem, przez co będziesz mieć realny wpływ na ostateczne rozwiązania.

Twoje zadania

  • Projektowanie, rozwijanie, testowanie systemów
  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne (także związanych z Big Data)
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi i developerami na skalę globalną
  • Rozwój usług przetwarzania danych w ramach Data Lake

  • Min. 5 lat komercyjnego doświadczenia jako programista Java
  • Nastawienie na budowanie relacji biznesowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)

Umiejętności
Java
Spring Boot
MongoDB
Kafka
AWS
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa kwalifikacyjna online
Weryfikacja techniczna
Spotkanie z klientem

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker