Administrator Systemów i Sieci

KRUK S.A.
Mid
6 000 - 8 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
7 200 - 10 200
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wołowska 8, Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

PRZYJDŹ DO NAS, WARTO BO:

  • będziesz mógł / mogła pokazać co potrafisz,
  • pozostawimy Ci dużo swobody w wyborze sposobu pracy,
  • twoje sugestie pomysły będą mieć znaczenie,
  • będziesz mieć czas i możliwość na współpracę z dedykowaną społecznością w ramach całego IT,
  • zapewniamy stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • oferujemy prywatne ubezpieczenie, opiekę medyczną, dofinansujemy karnet Multisport.

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • Szeroko rozumiane administrowanie siecią teleinformatyczną, serwerami, systemami, usługami teleinformatycznymi i innymi urządzeniami będącymi pod opieką działu, ze szczególnym uwzględnieniem elementów przypisanych pod osobistą opiekę: centrala telefoniczna wraz z wyposażeniem (karty zasobów telekomunikacyjnych, trakty oraz łącza), system rejestracji rozmów telefonicznych, system integracji AES, CMS, bilingowy, system inteligentnej realizacji połączeń PDS
  • Bieżące prace administracyjne (przeglądanie logów, nadzór, konserwacja, kopie bezpieczeństwa, aktualizacja, dostępy, monitoring wydajności, …)
  • Zapewnienie wysokiej jakości, dostępności oraz ciągłości pracy
  • Terminowa obsługa zgłoszeń w systemie ServiceDesk oraz innych zgłoszeń poza tym systemem
  • Raportowanie działania
  • Optymalizacja działania i planowanie rozwoju systemów objętych opieką
  • Wdrażanie/instalacja/montaż/optymalizacja podległych zasobów
  • Wsparcie dla innych osób w odniesieniu do tych elementów
  • Udział w projektach a w szczególności związanych z infrastruktura teleinformatyczną
  • Kontakty z kontrahentami, m. in.:
  • Pozyskiwanie ofert handlowych, negocjacje cenowe
  • Serwis sprzętu i oprogramowania
  • Analiza i zlecenie zakupu sprzętu i oprogramowania
  • Zarządzenia, kontrola, inwentaryzacja, utrzymanie sprzętowych, programowych oraz licencyjnych zasobów teleinformatycznych
  • Dokumentacja własnego zakresu odpowiedzialności
  • Nadzór nad procedurami związanymi z własnym zakresem odpowiedzialności
  • Udział w audytach dotyczących obszarów IT

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Znajomość protokołów sygnalizacyjnych VoIP (SIP, H323) oraz SIPtrunking
  • Praktyczna znajomość systemów telekomunikacyjnych wykorzystywanych w obszarach Contact Center
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN (TCP/IP, switching, routing)
  • Umiejętność administracji systemami Linux i Windows Server
  • Umiejętność diagnostyki i rozwiązywania problemów sieciowo-serwerowych oraz znajomość narzędzi diagnostycznych

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań Session Border Controller (implementacja, konfiguracja)
  • Znajomość rozwiązań Voicebot
  • Umiejętność tworzenia i utrzymania dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy zgodnie z zasadami SCRUMa
  • Znajomość systemu Jira

Umiejętności
LAN
WAN
SIP
H323
SIP Trunk
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
6:00 - 19:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Wsparcie klienta
20%
Wdrożenie systemu
20%
Projektowanie systemu
20%
Utrzymanie systemu
20%
Spotkania
10%
Samorozwój
5%
Tworzenie dokumentacji
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

KRUK S.A.

Wrocław, Szczawno-Zdrój, Piła 3046
Technologie i umiejętności
  • C#.
  • JavaScript
  • jQuery
  • nhibernate
  • microservices
  • .NET
  • Asp.NET MVC
  • RabbitMQ
  • JAVA
  • Entity Framework