Młodszy Programista Aplikacji Mobilnych (Flutter)

KAMSOFT S.A.
Junior
3 500 - 6 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
1 Maja 133, Katowice Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
20/26

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których każdego dnia korzystają miliony użytkowników: od pacjentów, lekarzy i farmaceutów, aż po sieci szpitali i największe firmy farmaceutyczne. Jesteśmy także wiodącym dostawcą w dziedzinie e-zdrowia. Oferujemy rozwiązania chmurowe i stacjonarne, aplikacje mobilne, a także rozbudowane systemy dedykowane na szeroko pojęty rynek ochrony zdrowia.

W naszym dziale aplikacji mobilnych nie tworzymy szablonowych rozwiązań, w fazie badań i rozwoju powstają produkty, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Pracując z nami, będziesz mieć możliwość, by współtworzyć aplikacje mobilne wspierające ochronę zdrowia, skierowane do branży medycznej i pacjentów. Choć wszystkie projekty są ciekawe, to każdy jest również zupełnie inny, co nie pozwoli Ci się nudzić. Różnorodność projektów, to również wiele odmiennych technologii wykorzystanych do ich stworzenia, których poznawanie zapewni Ci szybki rozwój.

Ciągły rozwój jest jedną z głównych zasad na których opieramy naszą działalność. Dlatego poszukujemy ludzi otwartych, pomysłowych i ambitnych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności i rozwijać się razem z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl

Twoje zadania

  • Tworzenie i utrzymanie oprogramowania,
  • Przeprowadzanie wstępnych testów oprogramowania,
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
  • Analiza istniejących i przyszłych wymagań funkcjonalnych.

  • Min. roczne (także niekomercyjne) doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Znajomość technologii Flutter i języka Dart
  • Znajomość Android Studio lub Xcode
  • Znajomość technologii JSON
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji
  • Znajomość trendów i rozwoju urządzeń oraz aplikacji mobilnych,
  • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Znajomość języka Kotlin lub Swift.
  • Możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze etatu.

Umiejętności
Flutter
Dart
Android Studio
Xcode
REST
JSON
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Samorozwój
5%
Spotkania
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Katowice, Gliwice, Sosnowiec 500-1000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C#
  • PL/SQL
  • iOS
  • Swift
  • Android
  • Kotlin
  • Delphi
  • Oracle