Młodszy Programista Java

KAMSOFT S.A.
Junior
3 500 - 6 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
1 Maja 133, Katowice Baczyńskiego 25a, Sosnowiec Remote
Praca zdalna
100%

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których każdego dnia korzystają miliony użytkowników: od pacjentów, lekarzy i farmaceutów, aż po sieci szpitali i największe firmy farmaceutyczne. Jesteśmy także wiodącym dostawcą w dziedzinie e-zdrowia. Oferujemy rozwiązania chmurowe i stacjonarne, aplikacje mobilne, a także rozbudowane systemy dedykowane na szeroko pojęty rynek ochrony zdrowia.

Ciągły rozwój jest jedną z głównych zasad na których opieramy naszą działalność. Dlatego poszukujemy ludzi otwartych, pomysłowych i ambitnych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności i rozwijać się razem z nami. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl

Twoje zadania

  • Przygotowanie oprogramowania zgodnie z wytycznymi i potrzebami biznesowymi.
  • Nadzór nad wdrożeniem przygotowanego rozwiązania.
  • Bieżący serwis oprogramowania.
  • Raportowanie wykonanych prac.
  • Współpraca z testerami i 1 linią wsparcia.

Kogo szukamy?

  • Praktyczna znajomość języka Java.
  • Doświadczenie, także niekomercyjne, w tworzeniu aplikacji web’owych lub usługowych.
  • Znajomość: SQL i relacyjnych baz danych, wzorców projektowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole.
Umiejętności
Java
Oracle Database
PostgreSQL
JavaScript
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Katowice, Gliwice, Sosnowiec 500-1000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C#
  • PL/SQL
  • iOS
  • Swift
  • Android
  • Kotlin
  • Delphi
  • Oracle