Fullstack Developer

j-labs sp. z o.o.
Mid
21 840 - 25 200
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Rozwijaj zaawansowane kalkulatory ubezpieczeniowe oparte na architekturze micro frontend.

Jest to ok. 40 różnych produktów służących agentom ubezpieczeniowym, brokerom i klientom indywidualnym. Produkty łączą się z wieloma aplikacjami backendowymi.

W ramach jednego kalkulatora działa 3-8 różnych serwisów (np. sprawdzenie wiarygodności finansowej, wyliczenia stawek, premiowanie agentów)

Podział czasu pracy: 80% development, 20% utrzymanie.

Pokrycie kodu testami: ponad 80%

Metodologia: Scrum

Zespół: 5-6 Programistów, Analityk, Product Owner, Inżynier DevOps, Tester i Scrum Master

Twoje zadania

  • Rozwój aplikacji wspierających sprzedaż ubezpieczeń oraz zgłaszanie szkód
  • Opracowywanie nowych produktów przy współpracy z Architektem i Product Ownerem
  • Udział w cyfrowej transformacji firm

Kogo szukamy?

Dodatkowe wymagania:

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych oraz integracyjnych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

Inne technologie stosowane w projekcie:

  • Docker
  • Kubernetes
  • MongoDB
  • AWS

Umiejętności
React
JavaScript lub TypeScript
Node.js

Kraków, Warszawa, Monachium 400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JS
  • .NET
  • QA
  • Python