Data Scientist

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Opis projektu

T-Mobile stawia na dane!

W ramach transformacji cyfrowej został utworzony nowy zespół zorientowany na wprowadzenie w T-Mobile kultury podejmowania decyzji w oparciu o dane.

Bardzo intensywnie rozwijamy obszar Big Data i Hurtowni Danych w celu utworzenia jednego źródła prawdy, Data Lake, a także wykorzystania nowoczesnych technologii, m.in. nauczania maszynowego i analizy predykcyjnej do zarządzania biznesem.

Jeśli nie boisz się wyzwań, masz otwarty umysł, chcesz się rozwijać, poznawać najnowsze technologie i pracować z naprawdę dużą ilością danych, ta oferta jest dla Ciebie.

Co więcej...

  • Będziesz członkiem kilkuosobowego zespołu odpowiedzialnego za tworzenie nowych produktów w oparciu o dane
  • Codziennie spotkają Cię ciekawe zadania zorientowane na dostarczenie wartości biznesowej
  • Będziesz miał/-a wiele możliwości rozwoju i poznawania nowych technologii, m.in. chmury publicznej
  • Pracujemy w sposób zwinny – wykorzystujemy Agile i Scrum w codziennej pracy
  • Będziesz miał/-a przestrzeń do kreacji, realizacji ciekawych pomysłów oraz zmierzenia się z wyzwaniami współczesnego biznesu

Twoje zadania

  • Eksploracja, czyszczenie i wnioskowanie z danych
  • Przeprowadzanie eksperymentów, implementacja algorytmów Machine Learning
  • Interpretacja, wizualizacja oraz prezentacja danych i rezultatów
  • Utrzymanie, monitorowanie oraz ewaluacja modeli w czasie
  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi oraz technicznymi

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy z algorytmami ML – mile widziane prognozowanie szeregów czasowych, detekcja anomalii
  • Python - doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem bibliotek Pandas/NumPy/Keras/Sklearn/lightgbm
  • Znajomość Spark (PySpark, SparkML, hivemall)
  • Zaawansowana znajomość SQL
  • Znajomość Rest API
  • Doświadczenie w pracy z repozytorium GIT
  • Umiejętności komunikacyjne, chęć dzielenia się pomysłami i opiniami
  • Wyższe wykształcenie magisterskie - matematyka, statystyka lub kierunki pokrewne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w wizualizacji wniosków z danych w Tableau
  • Znajomość rozwiązań AWS dla Machine Learning
  • Znajomość Airflow, ELK

Umiejętności
Python
MySQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE
  • Spring
  • SpringBoot
  • Oracle DB
  • PostgreSQL
  • Cassandra
  • MongoDB
  • HTML