PHP Backend Developer middle / senior

PHP, SQL

Amusys Production Sp. z o.o.
Mid
10 000 - 19 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Wytwarzane przez nas oprogramowanie cechuje innowacyjność oraz niezawodność, dlatego zależy nam na współpracy z doświadczonymi i odpowiedzialnymi osobami, posiadającymi praktyczne umiejętności wytwarzania oprogramowania.

Twoje zadania

  • programowanie w obiektowym PHP 7 (framework Laravel).
  • pisanie skryptów oraz automatyzacja testów kodu,
  • projektowanie struktur relacyjnych baz danych,
  • współpraca podczas projektowania API (w szczególności REST),
  • aktywne współuczestniczenie w doborze rozwiązań technologicznych,

Kogo szukamy?

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności programowania w obiektowym PHP 7 - minimum 3 lata praktycznego doświadczenia z frameworkiem Laravel
  • doświadczenia w zakresie skryptowania oraz automatyzacji testów kodu
  • znajomość języka SQL oraz umiejętność projektowania struktur relacyjnych baz danych
  • podstawowej znajomości systemu operacyjnego Linux,
  • aktywnego współuczestniczenia w doborze rozwiązań technologicznych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dokładności, zaradności oraz ukierunkowania na realizacje wyznaczonych celów
Mile widziane:
  • umiejętności programowania obiektowego i znajomość zasad SOLID, SOA oraz wzorców projektowych
  • współpracy podczas projektowania API (w szczególności REST)
  • znajomości zagadnień dotyczących zabezpieczeń stosowanych w nowoczesnych platformach online
  • mile widzana znajomość vue.js i/lub AngularJS

Umiejętności
PHP 7 (Laravel)
SQL
Linux
Vue.js lub AngularJS
znajomość zasad SOLID , SOA
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów

Proces rekrutacji

- 5 dni
1. Rozmowa wstępna (ok. 30 minut)
2. Rozmowa techniczna (ok. 1,5h)
3. Podpisanie umowy (kwota końcowa na umowie zależy od doświadczenia).

Kraków 30+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C++
  • CSS