Programista Aplikacji Internetowych - PHP

RC Cloud sp. z o.o.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kalisz Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
21

Opis projektu

Dołącz do Naszego zespołu i stań się częścią RC Cloud!

Poszukujemy dewelopera PHP. Tu i teraz w Kaliszu lub gdzieś w Polsce, najlepiej od zaraz. Do pracy stacjonarnej w Naszym biurze lub zdalnej. Zapoznaj się z Naszymi oczekiwaniami, zakresem obowiązków oraz wynagrodzeniem.

W chwili obecnej w większość czasu skupiamy na tworzeniu dedykowanych aplikacji dla klientów rozwijanych w modelu scrumowym. Rozwijamy specjalistyczne systemy znacznie wykraczające poza definicję systemów CRM. Do tego projektu potrzebujemy kogoś do wsparcia rozwoju systemu CRM działającego w kooperacji z systemami sprzedażowymi E-commerce.

Twoje zadania

  • Budowa i rozwój platform sprzedażowych oraz systemów CRM opartych o technologię PHP
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Doradztwo w doborze rozwiązań technologicznych

Kogo szukamy?

 NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość PHP 7+ oraz baz danych SQL
  • Mile widziana znajomość jednego z systemów Prestashop, Magento, SuiteCRM
  • Mile widziana znajomość frameworka Symfony, Angular lub Vue.js
  • Znajomość zagadnień REST API
  • Znajomość GIT
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność i komunikatywność

Umiejętności
PHP
SQL
HTML
CSS
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów

Kalisz
Technologie i umiejętności
  • Symfony
  • Angular
  • Javascript
  • HTML 5
  • CSS 3
  • GIT
  • Sonarcube
  • Rabbit
  • PHP. SYmfony
  • PHP