Młodszy Tester Oprogramowania

Asseco Poland S.A.
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Katowice

Poszukujemy obecnie osoby do realizacji testów manualnych oraz automatycznych dla naszego klienta z branży ubezpieczeń społecznych. System naszego autorstwa obsługuje 25 milionów osób w Polsce, zaliczany jest do dziesiątki największych na świecie systemów informatycznych. Obsługuje równowartość połowy rocznego budżetu Polski i rokrocznie przelicza 190 mld zł składek, przetwarzając w tym czasie ok. 900 mln dokumentów.

Jeśli posiadasz już pierwsze doświadczenia z obszarem testowania oprogramowania lub chciałbym się tym zajmować w przyszłości - zapraszamy do aplikowania!

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Przeprowadzaniem testów oprogramowania (testy manualne oraz automatyczne)
  • Opisywaniem i raportowaniem zidentyfikowanych incydentów / błędów (przy współpracy z programistami i analitykami)
  • Tworzeniem przypadków, dokumentacji oraz raportów testowych
  • Przygotowaniem środowiska testowego

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne) lub ostatni rok studiów
  • Podstawowa znajomość programowania Java
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Skrupulatność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy na pełen etat - warunek konieczny

Mile widziane:

  • Znajomość metod testowania
  • Znajomość systemu UNIX, z/OS
  • Certyfikat ISEB/ ISTQB

Umiejętności
Java
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing