Specjalista ds. testów funkcjonalnych oprogramowania

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Zakresem działania Spółki jest realizacja projektów, których celem jest zapewnienie organom Krajowej Administracji Skarbowej systemów teleinformatycznych wspierających ich działania. Misją Spółki jest dostarczenie Ministerstwu Finansów odpowiednich systemów teleinformatycznych wspomagających Krajową Administrację Skarbową i inne właściwe służby w zmniejszeniu luki podatkowej.

Twoje zadania

  • Udział w projektach IT w roli Specjalisty ds. testów funkcjonalnych i integracyjnych
  • Wykonywanie testów manualnych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją analityczną (funkcjonalną i integracyjną)
  • Opracowanie dokumentacji testowej (plan testów, raport z testów)
  • Wykrywanie i rejestrowanie i opisywanie błędów
  • Analiza i interpretacja zbiorów danych
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach warsztatowych

Kogo szukamy?

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu testowania (strony www oraz API)
  • Praktyczna umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją analityczną (funkcjonalną oraz integracyjną)
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (np. specyfikacją API)
  • Zdolność logicznego myślenia i wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Gotowość do realizacji dyżurów poza godzinami pracy

Dodatkowy atut:

  • Umiejętność rozumienia kodu źródłowego aplikacji (Java lub .NET )

Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Pentesty
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Pracujemy razem z naszymi psiakami
  • Prysznic

Warszawa ~180
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Spring Boot
  • SQL
  • JIRA
  • TestRail
  • Junit
  • jMeter
  • Postman
  • .NET
  • JS