Analityk IT

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
50%

Zespół Cyfrowego Finansowania Firm w formacji Bankowość Firm i Przedsiębiorstw.

Twoje zadania

Na co dzień w naszym zespole:

  • prowadzisz analizy zgłoszonych inicjatyw,
  • modelujesz rozwiązania uwzględniając aspekty integracji z innymi systemami,
  • wspierasz budowanie Business Case dla nowych projektów biznesowych, produktów,
  • masz możliwość sprowadzenia się w roli kierownika projektu,
  • współpracujesz bezpośrednio z developerami oraz z dostawcami aplikacji,

Kogo szukamy?

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, informatyczne, ekonomiczne),
  • posiadasz minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy wdrażaniu rozwiązań informatycznych,
  • potrafisz tworzyć specyfikacje funkcjonalne,
  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy,
  • jesteś samodzielny/a i kreatywny/a w rozwiązywaniu problemów,
  • znasz metodyki realizowania projektów informatycznych,
  • korzystasz z narzędzi typu: Jira, Confluence, Enterprice Architect,
  • znasz jeden ze standardów modelowania procesów biznesowych: uml, bpmn.

Umiejętności
JIRA
Confluence
Enterprise Architect
UML
BPMN
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol