Senior Python Developer

Power Media
Senior
14 000 - 21 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Białystok Remote
Praca zdalna
100%

Nasz Klient, Softwarehouse specjalizujący się w Machine Learning i analizie danych (Data Science), poszukuje kandydatów na stanowisko Python Developer, możliwość pracy w 100% zdalnie.

Firma wspiera Klientów zewnętrznych w zakresie interpretacji danych oraz ich optymalnym wykorzystaniu. Efektywne wykorzystanie tych informacji skutkuje zwiększeniem przychodów firmy, a także zoptymalizowaniem czasochłonnych procesów.

Twoje zadania

Praca nad platformą Business Process Managment, która umożliwia użytkownikowi nietechnicznemu tworzenie procesów biznesowych w branży prawnej. Platforma istnieje na rynku od 2015 roku i jest wykorzystywana przez licznych klientów tj. Boeing czy T-Mobile, jednocześnie jest to narzędzie o krytycznym znaczeniu, a jego prawidłowe działanie gwarantuje efektywny przepływ procesów w przedsiębiorstwie. Obsługuje setki milionów różnych zadań w ciągu dnia, od wysyłania wiadomości e-mail, po generowanie i podpisywanie dokumentów, do interakcji z użytkownikami, nagrywania rozmów telefonicznych i weryfikacji dokumentów tożsamości. Projekt techniczny realizowany jest z uwzględnieniem dobrych praktyk rozwojowych, w tym konteneryzacji, continous integration oraz SCRUM.

Kogo szukamy?

  • Ok 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka Python na zaawansowanym poziomie,
  • Znajomość Django Framework,
  • Doświadczenie w pracy z zespołem DevOps,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2).

Umiejętności
Python
Django
Środowisko pracy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR