Java/Groovy Developer

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Łódź
Praca zdalna
70%
Płatny urlop
26 dni

W dużej części projekty będą dotyczyły tworzenia nowych procesów automatycznych w aplikacji BPM oraz udostępnienia części tych procesów w kanałach zdalnych dla Klientów Banku.

Celem prac jest uzupełnienie funkcjonalności obecnych kanałów zdalnych umożliwiając Klientom samoobsługę przez digitalizację kolejnych dyspozycji do procesów posprzedażowych i obsługowych.

Twoje zadania

Na co dzień w naszym zespole:

  • projektujesz we współpracy z analitykiem, budujesz i implementujesz rozwiązania przeznaczone do automatyzacji procesów biznesowych,
  • rozwijasz procesy biznesowe na wewnętrznej platformie BPM oraz Eximee,
  • realizujesz testy jednostkowe i integracyjne dla wytworzonego oprogramowania,
  • tworzysz dokumentację oraz bierzesz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

Kogo szukamy?

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  •   znasz od strony praktycznej technologie: Java, Java Enterprise Edition
  •   posiadasz praktyczną umiejętność budowy interfejsu użytkownika, w tym JavaScript
  •   Twoim atutem będzie znajomość języka Groovy oraz biblioteki ExtJS
  •   posiadasz znajomość języka SQL, mile widziane doświadczenie z bazami danych Oracle
  •   umiesz projektować oprogramowanie w notacjach UML, BPMN
  •   masz co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych
  •   od strony praktycznej znasz wzorce projektowe oraz zagadnienia dotyczące SOAP Web Services
  •  znasz Jirę oraz metodykę pracy w Scrumie
  •  dysponujesz wiedzą z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem oprogramowania

Umiejętności
Java
JavaScript
SQL
SOAP
Groovy
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Środowisko pracy
Wyjazdy służbowe
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
2 etapy

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol