Senior Full Stack Developer

twórz z nami nowy zespół! (#integracje)

Piwik PRO
Senior
15 000 - 25 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Św. Antoniego, Wrocław Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
25

W Piwik PRO budujemy oprogramowanie analityczne skoncentrowane na prywatności użytkowników i bezpieczeństwie danych. Wspieramy też naszych klientów swoją ekspertyzą, pomagając im zrozumieć i w pełni wykorzystać potencjał naszego produktu. Wierzymy, że korzystanie z softu powinno być przyjemnym doświadczeniem, o które możemy zadbać stawiając na integrację naszego produktu z pozostałym oprogramowaniem wykorzystywanym przez klienta.

Postanowiliśmy podejść do tematu na 100% i zbudować nowy, dedykowany integracjom zespół.  Jako jeden z pierwszych developerów w zespole, będziesz miał bezpośredni wpływ na kierunek jego rozwoju, podejmowane decyzje techniczne i przyjęte standardy. Z uwagi na specyfikę naszej pracy, możesz też liczyć na dużą przestrzeń do kooperacji z członkami innych zespołów w Piwik PRO. Jeśli cenisz dobre relacje, wsparcie i współpracę, a projektując rozwiązania potrafisz uwzględnić potrzeby i oczekiwania wielu interesariuszy – koniecznie się do nas odezwij!

Twoje zadania

  • Budowa roadmapy integracji oraz dbałość o utrzymanie istniejących rozwiązań
  • Uruchamianie produktu z poziomu różnych front- i backendowych środowisk
  • Tworzenie nowych źródeł danych dla modułu Analytics
  • Import danych zgromadzonych w naszej analityce do innych rozwiązań wykorzystywanych przez klienta

Kogo szukamy?

By odnaleźć się w tej roli, potrzebujesz:

  • Solidnego doświadczenia na backendzie w Pythonie lub Node.js (wystarczy jeden z ww.), świetną znajomość wybranego języka i jego ekosystemu
  • Praktycznej znajomości co najmniej jednego frameworka webowego
  • Solidnej orientacji w zagadnieniach związanych z projektowaniem API, w tym – praktycznego doświadczenia z REST, OAuth i JWT
  • Znajomości JS i co najmniej jednego frameworka/biblioteki, jak React, Angular, Vue
  • Doświadczenie z wirtualizacją kontenerową (Docker)
  • Umiejętności pisania testów jednostkowych i integracyjnych
  • Znajomości podstawowych zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych (ataki CSRF, XSS)
  • Praktyki w pracy z bazami SQL
  • Doświadczenie w integracji oprogramowania za pomocą różnych rodzajów API
  • Płynną znajomość języka polskiego (B2)

Będzie idealnie, jeśli dodatkowo posiadasz:

  • Background w budowaniu skalowalnych architektur aplikacji webowych
  • Praktykę w tworzeniu aplikacji opartych o architekturę mikroserwisów
  • Ogólną orientację w ekosystemie MarTechowym

Umiejętności
Python lub Node.js
Django
REST
API
Docker
SQL
React lub Angular lub Vue
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
zespół
Technologię wybiera
zespół
Software do zarządania projektami
JIRA
Skład zespołu projektowego
3
Programiści
1
Project Managerowie
zespół w trakcie budowy - powyżej docelowy skład na start
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
TDD
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
8.00 - 20.00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
30%
Bug fixing
20%
Dokumentacja
20%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Tymczasowe mieszkanie
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

rozmowa kwalifikacyjna

Piwik PRO

Wrocław 100
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • Docker
  • Linux
  • JavaScript
  • Symfony
  • Ansible
  • React
  • Big Data
  • MySQL
  • Azure