QA Engineer

Sii Polska
Senior
450 - 700
PLN
netto / dzień (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Wrocław Jelenia Góra Leszno Legnica Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do Centrum Kompetencji Embedded, naszej wewnętrznej jednostki organizacyjnej, skupiającej ponad 300 specjalistów w całej Polsce, którzy dostarczają rozwiązania w obszarze systemów wbudowanych dla takich branż jak: motoryzacja, kolejnictwo, produkcja półprzewodników, a także w systemach powiązanych z IoT.

Dołącz do nas i produkuj z nami całkowicie nowe, wysoce wyspecjalizowane urządzenie medyczne. Będziesz częścią zespołu, który projektuje i dostarcza nowe akcesoria dla przedsiębiorstw do aparatów słuchowych. Jako QA Engineer będziesz miał(a) możliwość wraz z zespołem projektowania i implementacji nowego środowiska testowego a także będziesz miał możliwość usprawnienia procesu testowania. Ten projekt da Ci możliwość przejścia całej ścieżki procesu wytwarzania oprogramowania od projektu po realizację nowego produktu tworzonego w dziale R&D dla Duńskiej firmy o wysokim standardzie jakości.

Szukamy specjalistów z różnym poziomem doświadczenia.

Twoje zadania

  • Analiza wymagań i specyfikacji projektu w celu zaprojektowania środowiska testowego
  • Rozwój środowiska testowego
  • Stała współpraca z zespołem przy implementacji środowiska testowego
  • Tworzenie planów testowych i dokumentacji
  • Projektowanie, dokumentacja i wdrożenie scenariuszy testowych
  • Zautomatyzowana walidacja i weryfikacja

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w automatycznej walidacji firmware’u
  • Doświadczenie w walidacji z wykorzystaniem hardware-in-the-loop
  • Znajomość systemów wbudowanych i platform przynajmniej w stopniu podstawowym
  • Dobre zrozumienie procesu zapewniania jakości
  • Dobra znajomość Pythona
  • Język angielski pisemny i mówiony na poziomie B2 / C1
  • Doświadczenie w pracy w metodologii zwinnej

Dodatkowe zalety:

  • Certyfikacja ISTQB na poziomie podstawowym lub wyższym
  • Doświadczenie w zarządzaniu testami
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w środowisku zdalnym
  • Znajomość Duńskiej kultury pracy I standardów
  • Znajomość i umiejętność programowania w C Embedded
  • Studia techniczne na wydziale Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki lub pokrewne

Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker