Programista Integracji

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Wrocław Łódź
Praca zdalna
80%

  • Projekt dotyczy rozwoju i utrzymywania szyny ESB Banku w technologii IBM Integration Bus, posiadającej ponad 5000 przepływów,  około 40 mikroserwisów javovych (spring bootowych).
  • W strukturach organizacji zespół mieści się w Biurze Rozwoju Platform Technologicznych.
  •  Zapraszamy do udziału w rekrutacji zarówno MID/Senior Developerów jak również studentów Informatyki kończących studia/dyspozycyjnych w pełnym wymiarze godzinowym, ew. 4/5, którzy chcieliby poznać nowe zagadnienia z zakresu technologii integracyjnych w bankowości.

Twoje zadania

  • projektowanie, budowanie, konfiguracja usług na szynie ESB
  • realizacja testów jednostkowych i integracyjnych wytworzonego oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji oraz udział we wdrożeniach wytworzonego oprogramowania

Kogo szukamy?

Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem języków obiektowych, np. Java
  • znajomość platformy integracyjnej IBM Integration Bus (wcześniejsza nazwa Websphere Message Broker) lub innej wiodącej technologii integracyjnej (WebMethods, Tibco, Java Mule) lub chęć poznania
  • znajomość zagadnień dotyczących integracji: WSDL, JMS,  SOAP, XML Schema, transakcyjne systemy kolejkowe (WebSphere MQ) lub chęć poznania
  • praktyczna znajomość systemu operacyjnego Linux
  • chęć przyswajania nowych zagadnień z zakresu technologii integracyjnych jak również wiedzy domenowej z zakresu bankowości oraz finansów
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym
  • znajomość zagadnień konteneryzacyjnych (Docker/Kubernetes)
Umiejętności
Java
JMS
SOAP
XML
WebSphere
Linux
webMethods
ESB
Tibco
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa wstępna (HR)
Rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol