Machine Learning Engineer

Sii Polska
Mid
8 000 - 16 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Białystok Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Lublin Gliwice Katowice Kraków Łódź Piła Poznań Rzeszów Warszawa Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do nowo powstałego zespołu wewnętrznego zajmującego się uczeniem maszynowym i sztuczną inteligencją na potrzeby procesów Sii!

W celu jeszcze szybszego rozwoju Sii rozpoczęliśmy tworzenie zespołu, który będzie miał za zadanie tworzenie modeli automatyzujących i ułatwiających pracę w wewnętrznych systemach spółki. Będziesz miał możliwość uczestniczyć w kreowaniu kluczowych procesów i bezpośredniego usprawniania pracy najszybciej rozwijającej się firmy w Polsce!

Twoje zadania

  • Rozpoznawanie, badanie i ocenianie możliwości wdrożenia usług uczenia maszynowego w wewnętrzne procesy Sii
  • Wdrażanie narzędzi, frameworków i platform Azure Machine Learning, Cognitive Services i innych
  • Praca nad środowiskiem i rozwój rozwiązań AI/ML (Proof of Concepts), w tym na początku: modeli proponowania odpowiednich usług dla klientów, wyszukiwania potencjalnych leadów na podstawie dostępnych danych, wyszukiwania odpowiednich kandydatów do ofert pracy, analizy sentymentów, zaciągania danych z dokumentów, wyszukiwania w nich słów kluczowych, grupowania i tworzenia na tej podstawie nowych ofert
  • Weryfikacja i wdrażanie serwisów Azure Cognitive Services
  • Prezentacja rekomendacji i spostrzeżeń dla Product Ownerów
  • Współpraca z zespołami BI, Mobile, CRM i innymi w ramach wdrażania usług ML/AI
  • Udział w rozwoju zespołu ML/AI, proponowanie nowych możliwości i rozwiązań
  • Dzielenie się wiedzą i prowadzenie prezentacji na temat zalet wykorzystania usług ML/AI

Kogo szukamy?

  • Dobra znajomość koncepcji ML i AI
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu modeli ML
  • Umiejętności analityczne, dobra znajomość SQL oraz co najmniej średnia znajomość algorytmów sztucznej inteligencji/uczenia maszynowego
  • Doświadczenie w automatyzacji wdrożeń rozwiązań ML na platformie Azure
  • Mile widziana znajomość zagadnień analizy Big Data

Umiejętności
Azure
Azure Machine Learning
Azure Cognitive Services
SQL
Python
.NET
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker