Junior Full Stack Developer

| Java | JavaScript |

BOC Information Technologies Consulting
Junior
4 500 - 7 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
5 000 - 8 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Pańska 96/59 00-837 Warszawa, Warszawa
Praca zdalna
90%
Płatny urlop
20

Grupa BOC tworzy wysokiej jakości oprogramowanie ADONIS i ADOIT wykorzystywane przez klientów na całym świecie. Od ponad 20 lat nasze narzędzia informatyczne pomagają organizacjom z całego świata w Zarządzaniu Procesami Biznesowymi (BPM) oraz Zarządzaniu Architekturą Korporacyjną (EAM).

Dołącz do naszego doświadczonego zespołu! Poznaj najlepsze praktyki tworzenia oprogramowania dla różnych klientów i kultur biznesowych. 20 lat dynamicznego wzrostu! Rozwijaj się z nami!

Obecnie poszukujemy programistów - Full Stack Web Developer - na pełen etat do naszego warszawskiego zespołu

Twoje zadania

  • Rozwój oprogramowania i tworzenie nowych produktów dla naszych klientów
  • Dostosowywanie produktów do wymagań technicznych
  • Identyfikacja potencjału dalszych zmian w naszych rozwiązaniach
  • Automatyzacja procesu utrzymania jakości oprogramowania

  • Dobre umiejętności programowania (preferowane Java oraz JavaScript)
  • Dobra organizacja i solidny styl pracy
  • Doświadczenie w stosowaniu technologii internetowych (HTML, CSS, XML)
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Znajomość środowiska Eclipse oraz Visual Studio Code
  • Dobra znajomość języka angielskiego (ustna i pisemna)
  • Mile widziana znajomość biblioteki ExtJs lub jQuery
  • Mile widziana znajomość paradygmatu REST
  • Podstawowa znajomość naszych darmowych wersji produktów (ADONIS NP:CE, ADOIT:trial) będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • Doskonały start dla Twojego rozwoju osobistego w zmotywowanym, międzynarodowym środowisku pracy
  • Uczciwe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub innej formy zatrudnienia
  • Najnowsze technologie internetowe i ciągły rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Pańska w Warszawie, 6 min. pieszo od stacji metra Rondo ONZ)
  • Niezależną pracę z dużą odpowiedzialnością
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, innowacyjnym, komunikatywnym zespole
  • Wszyscy się szanujemy, daleko nam do korporacji

Umiejętności
Java
JavaScript
HTML
CSS
XML
Eclipse
Visual Studio
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA, CONFLUENCE
Testowanie
Pentesty
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
8.00 - 17.00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Wskazówki adaptacyjne
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 4 dni
Rozmowa
Test