Specjalista ds. IT - Helpdesk

Hausengel International Polska
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Poznań
Płatny urlop
tak - 20 lub 26 dni

Opis projektu

Zakres obowiązków:

  • wsparcie współpracowników przy wprowadzaniu nowych rozwiązań technicznych
  • bieżące opracowywanie zapytań i zleceń
  • dbanie o funkcjonalność, jakość i wydajność wdrażanych rozwiązań
  • współpraca z dostawcami usług i firmami zewnętrznymi
  • adaptowanie systemów IT do specyfiki nowego oprogramowania
  • administracja i analiza infrastruktury systemów IT przedsiębiorstwa oraz planowanie i konfigurowanie sprzętu komputerowego – również zdalna
  • tworzenie i rozwijanie bazy danych SQL – mile widziane

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - studia informatyczne w obszarze programowania lub pokrewnym
  • doświadczenie w dziale wsparcia technicznego lub podobne
  • minimum dobra znajomość języka niemieckiego, język angielski będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność zdalnego rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność zarządzania projektami i dobra organizacja czasu pracy własnej

Umiejętności
MS Access

Jak pracujemy?

Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
8:30 - 17:30
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Wsparcie klienta
80%
Aktualizacje i instalacja sprzętu i oprogramowania
10%
Samorozwój
5%
Spotkania
5%

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki