PHP Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
80%

Nasz klient jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań z dziedziny inteligentnych technologii skupionym na zabezpieczaniu danych i komunikacji krytycznej. Firma wspiera przedsiębiorstwa w zarządzaniu danymi i komunikacji w bezpieczny sposób. Tworzy również inteligentne rozwiązania, które napędzają transport.

Najważniejsze rozwiązania w obszarze Smart Transport, które zapewnia nasz klient to: TMS - Zarządzanie transportem, zarządzanie kierowcami, zarządzanie flotą pojazdów.

Twoje zadania

Poszukujemy aktualnie PHP Developera, którego głównym zadaniem będzie pisanie nowych funkcjonalności modułu TMS - systemu do zarządzania fotą oraz  refactoringu.

Stack technologiczny: php 8, vue, postgres 13, rabbit

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako programista PHP
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość/ doświadczenie w pracy z Vue

Umiejętności
PHP
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile - Scrum
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Bug fixing
30%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR