Projektant/Programista Java

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków

Opis projektu

Obowiązki:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji w oparciu o przyjęte specyfikacje techniczne
  • Bycie liderem technicznym dla innych członków zespołu
  • Wykonywanie testów opracowywanych rozwiązań
  • Przegląd kodu źródłowego
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi w banku standardami
  • Wsparcie dla zespołu eksploatacji w rozwiązywaniu pojawiających się błędów aplikacyjnych
  • Implementacja nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania;
  • Projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Wykonanie dokumentacji technicznej

Gwarantujemy:

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami
  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych
  • Możliwość rozwoju na ścieżce menedżerskiej lub eksperckiej
  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów
  • Atmosferę opartą na współpracy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu na platformie Java
  • Znajomość biblioteki standardowej JDK
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania
  • Spring Boot oraz Spring Framework, w tym modułów: Core, MVC, Data, Security, Integration
  • Java Persistence API
  • Hazelcast JET, Hazelcast IMDG
  • Znajomość technik profilowania aplikacji
  • Otwartość na zmiany oraz chęć nauki
  • Wykształcenie wyższe

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • Architektury zorientowanej na usługi
  • Platformy IBM MQ oraz IBM Integration BUS
  • Doświadczenie w integracji aplikacji front-end z systemami bankowymi

Umiejętności
Java
Spring Boot
Spring

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Lunche
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 10000+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • .NET Core