Projektant Programista Java

  • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  • Kraków
  • Umowa o pracę
  • 06.11.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Senior

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu na platformie Java
  • Znajomość biblioteki standardowej JDK
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania
  • Spring Boot oraz Spring Framework, w tym modułów: Core, MVC, Data, Security, Integration
  • Java Persistence API
  • Hazelcast JET, Hazelcast IMDG
  • Znajomość technik profilowania aplikacji
  • Otwartość na zmiany oraz chęć nauki
  • Wykształcenie wyższe

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • Architektury zorientowanej na usługi
  • Platformy IBM MQ oraz IBM Integration BUS
  • Doświadczenie w integracji aplikacji front-end z systemami bankowymi

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • Java
  • Spring Boot
  • Spring

Projekt, w którym możesz pracować

Obowiązki:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji w oparciu o przyjęte specyfikacje techniczne
  • Bycie liderem technicznym dla innych członków zespołu
  • Wykonywanie testów opracowywanych rozwiązań
  • Przegląd kodu źródłowego
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi w banku standardami
  • Wsparcie dla zespołu eksploatacji w rozwiązywaniu pojawiających się błędów aplikacyjnych
  • Implementacja nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania;
  • Projektowanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Wykonanie dokumentacji technicznej

Gwarantujemy:

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami
  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych
  • Możliwość rozwoju na ścieżce menedżerskiej lub eksperckiej
  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów
  • Atmosferę opartą na współpracy

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Pomoc z wizą
  • Premia za dołączenie
  • Przelot
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest BNP Paribas Bank Polska S.A. ...