.NET Developer

  • BNP Paribas Bank Polska S.A.
  • Kraków
  • Umowa o pracę
  • 06.11.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Junior

  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET, C# i środowiska Visual Studio
  • Praktyczna znajomość języka JavaScript, HTML5, CSS3
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (MS SQL, Oracle)
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji
  • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu
  • Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, preferowany kierunek: Informatyka
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • Znajomość .NET CORE
  • Znajomość jednego z frameworków JavaScript(np.: AngularJS, React)
  • Znajomość tworzenia aplikacji mobilnych

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • ASP.NET
  • C#
  • Visual Studio
  • SQL
  • MS SQL
  • Oracle Database
  • JavaScript
  • HTML5
  • CSS3
  • .NET Core
  • AngularJS lub React

Projekt, w którym możesz pracować

Obowiązki:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych
  • Współudział w tworzeniu architektury aplikacji
  • Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych
  • Współpraca z doświadczonymi programistami

Gwarantujemy:

  • Współpracę z najlepszymi specjalistami
  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych
  • Możliwość rozwoju na ścieżce menedżerskiej lub eksperckiej
  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów
  • Atmosferę opartą na współpracy

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Pomoc z wizą
  • Premia za dołączenie
  • Przelot
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest BNP Paribas Bank Polska S.A. ...