Junior Analyst

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Towarowa 28, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

Twój zakres obowiązków:

  • praca w międzynarodowym zespole doświadczonych profesjonalistów z użyciem nowoczesnych technologii
  • wspieranie rozwoju rozwiązań analitycznych w PAYBACK na rzecz naszych partnerów międzynarodowych
  • tworzenie i wzmacnianie relacji z klientami biznesowymi
  • dostarczenie raportów, analiz, modeli oraz automatyzacja regularnych procesów analitycznych
  • tworzenie rozwiązań w nowoczesnych narzędziach informatycznych (Python, SAS, ThoughtSpot, Oracle, Apache Spark i Airflow)

  • Masz przynajmniej roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku analitycznym
  • Budujesz efektywne relacje biznesowe
  • Chcesz mieć wpływy na tworzone rozwiązania
  • Jesteś osobą kreatywną oraz samodzielną w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
  • Dbasz o jakość dostarczanych efektów pracy
  • Posiadasz znajomość SQL
  • Chcesz pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w obszarze Machine Learning / Artificial Intelligence
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • umiejętność programowania w Python lub SAS 4GL

Umiejętności
SQL
Machine Learning

Warszawa 140
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Python
  • SQL