PHP Back-end Developer (Symfony)

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Dla naszego Klienta z branży e-commerce szukamy doświadczonego PHP Back-end Developera.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Pracą nad rozwojem autorskich rozwiązań - nowoczesnej, stabilnej i skalowalnej platformy e-commerce, wspomagającej wzrost biznesu,
  • Integracją systemu z nowymi mikrousługami oraz systemami zewnętrznymi,
  • Dbaniem o utrzymywanie niskiego długu technologicznego i wysokiej jakości kodu,
  • Pisaniem testów jednostkowych oraz robieniem review kodu swoim kolegom.

Kogo szukamy?

Poszukiwane kompetencje:

  • Świetna znajomość OOP PHP w połączeniu z Symfony,
  • Wiedza- jak stworzyć idealne REST API,
  • Kreatywność, doskonała samoorganizacja,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dbanie o wysoką jakość kodu,
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i dogadywania się z zespołem QA.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży e-commerce,
  • doświadczenie w architekturach rozproszonych,
  • doswiadczenie w metodyce Scrum.

Oferujemy:

  • Pracę nad własnym produktem, a zarazem możliwość bezpośredniej obserwacji, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes w dużej skali,
  • Realny wpływ na wytwarzane funkcjonalności, gdyż pracujemy „dla siebie” i nie musimy się trzymać z góry narzuconych technologii czy języków,
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie zarówno w oparciu o UoP, jak i B2B z takim samym dostępem do wszystkich benefitów,
  • Elastyczne godziny pracy – decyzja czy zacząć o 6.00, czy o 10.00 należy wyłącznie do Ciebie,
  • Możliwość 100% pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce i nie tylko,
  • Pakiet benefitów, w tym dostęp do Programu Multisport, różne pakiety prywatnej opieki medycznej w LuxMed, ubezpieczenia grupowe PZU,
  • Nowe biuro w samym sercu miasta – tuż przy Wrocławskim Rynku, w którym możesz, ale nie musisz pracować,
  • Całe wyposażenie sprzętowe (laptop, stacja dokująca, dwa monitory etc.) – w standardzie najnowsze ThinkPady,
  • Dostęp do szkoleń, konferencji, książek, meetupów i hackatonów.

Umiejętności
Symfony
PHP
OOP
REST API
Scrum
Magento
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
2 etapy

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol