PHP Full Stack Developer

SaaS Marketplace

Capital Advisors
Mid
11 000 - 15 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Twarda 44, Warszawa
Praca zdalna
50%

Obecnie, w związku z budową zespołu odpowiedzialnego za rozwój katalogu prawników i systemu polecającego poszukujemy doświadczonego programisty PHP Full Stack. Oferujemy duży poziom samodzielności i odpowiedzialności oraz możliwość uczestniczenia w perspektywicznych projektach we wczesnej fazie rozwoju.

Twoje zadania

  • Tworzenie koncepcji architektonicznych projektów/systemów.
  • Wdrażanie usprawnień pracy w oparciu o analizę istniejących procesów.
  • Integracja i customizacja Wordpress.
  • Rozwój aplikacji mobilnej w React Native.

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako PHP Full Stack Developer.
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7+, MySQL oraz frameworka Laravel.
  • Bardzo dobra znajomość Wordpress (customizacja szablonów i dodatków, framework Unyson)
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JS.
  • Dobra znajomość React Native i Node.js.
  • Dobra znajomość REST. Doświadczenie w wymianie danych m.in. proces wymiany danych API np. z aplikacjami Google (Kalendarz, Docs).
  • Doskonała znajomość systemu kontroli wersji GIT (Bitbucket).
  • Umiejętność zarządzania projektami i czasem w JIRA (Scrum).
  • Doświadczenie z PostgreSQL.
  • Umiejętność analizowania błędów i znajdowania rozwiązań.
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Umiejętności
PHP
WordPress
React Native
REST
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy

Warszawa 5-10
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • ReactJS
  • Node.js
  • ReactNative