QA Engineer

REST API, JSON

ING Bank Śląski
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

W związku z rozbudową naszych systemów dedykowanych dla klienta detalicznego i biznesowego poszukujemy osób, które cenią sobie różnorodność projektów i chcą się rozwijać na stanowisku Inżyniera Testów. Na co dzień podążamy za nowymi technologiami i dostosowujemy się do zmieniającego środowiska IT, dzięki czemu nasi pracownicy mają realny wpływ na swoją karierę zawodową.

Twoje zadania

  • konfigurowanie środowisk uruchomieniowych,
  • automatyzacja testów z wykorzystaniem REST Assured,
  • budowanie i rozwój frameworka do automatyzacji testów,
  • konfigurowanie procesu uruchamiania testów za pomocą pipeline,
  • testowanie manualne.

Kogo szukamy?

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu/wdrażaniu systemów informatycznych (na stanowisku analityk, tester),
  • doświadczenie w przygotowywaniu i testowaniu rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem co najmniej jednego obiektowego języka programowania.

Mile widziane

  • znajomość azure,
  • znajomość narzędzi CICD - Git, Jenkins,
  • testowanie wydajnościowe,
  • umiejętność projektowania i implementowania efektywnej strategii testów automatycznych (piramida testów – testy jednostkowe, integracyjne, testy modułów, testy automatyczne UI),
  • wiedza praktyczna z cypress.js oraz selenide.

Umiejętności
Selenium WebDrive
BDD JBehave lub Cucumber
JUnit lub TestNG
REST API lub JSON
Git lub Jenkins
Java
Testowanie
Automatyzacja testów
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Katowice, Warszawa ok. 8000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • TypeScript
  • Python
  • .NET
  • C#
  • SAS
  • SAP
  • SQL