Programista JAVA Postilion

Create Cashless Poland

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Czy wiesz, że 60% Polaków woli płatności bezgotówkowe? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 40,4 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla blisko 480 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments Inc. oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

Twoje zadania

  • rozwój aplikacji wykonanych w technologiach Java
  • rozwój systemów autoryzacyjnych opartych na bazach MS SQL Server
  • rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników
  • współpraca z analitykami funkcjonalnymi, testerami oraz użytkownikami końcowymi rozwijanych systemów
  • opiniowanie projektów systemów informatycznych
  • korzystanie z narzędzi wspierających pracę, m. in. Git, Maven, Jenkins, JUnit4, Mockito

Kogo szukamy?

  • wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość JAVA i SQL
  • znajomość Spring, Hibernate i ORM będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • znajomość metodyk tworzenia oprogramowania i testowania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Umiejętności
Java
SQL
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Wysłanie CV
Weryfikacja aplikacji
Spotkanie z HR i managerem
Zadanie / Test
Decyzja

Warszawa >500
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • PL/SQL
  • ORACLE
  • MSSQL