Programista baz danych Oracle/ MS SQL

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Dla naszego Klienta z branży e-commerce szukamy doświadczonych Programistów baz danych Oracle/ MS SQL.

Twoje zadania

Co będziesz robić:

  • współtworzyć i implementować oprogramowanie wspierające kluczowe procesy firmy,
  • dbać o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie,
  • analizować zgodność funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną,
  • optymalizować wydajność procesów, zapytań i procedur PL/SQL,
  • tworzyć dokumentację techniczną.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość pracy full remote lub stacjonarnie w jednej z lokalizacji: Warszawa, Wrocław, Polkowice, Kraków,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych.

Kogo szukamy?

Szukamy osób, które:

  • posiadają min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
  • potrafią programować w PL/SQL oraz bardzo dobrze znają język SQL,
  • posiadają szeroką wiedzę z zakresu relacyjnych baz danych,
  • swobodnie komunikują się w języku angielskim,
  • są komunikatywne, zorganizowane oraz myślą analitycznie
  • znajomość systemów WMS - będzie dodatkowym atutem.
Umiejętności
PL/SQL
SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
2 etapy

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol