Android Developer

100% zdalnie , B2B lub UoP

Cpl Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

CPL Jobs Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku, w Irlandii. Od 2006 roku działamy na rynku ogólnopolskim. Ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom i Kandydatom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. W naszych kontaktach z kandydatami stawiamy na długofalowe relacje. Zapewniamy stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku, doradzamy też w kwestii rozwoju kariery i wyboru optymalnego typu zatrudnienia. Pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.

Dla naszego Klienta, twórcy oprogramowania do zarządzania usługami terenowymi (FSM) poszukujemy osoby na stanowisko Android Developer

Twoje zadania

  • Optymalizacja i rozwój oprogramowania międzynarodowej platformy do zarządzania pracą pracowników terenowych
  • Bliska współpraca i ciągła wymiana z naszym zespołem projektowym i testowym UX/UI.

Oferujemy Ci :

  • stabilne zatrudnienie innowacyjnej, międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie w formie UoP lub B2B (płatne urlopy)
  • pracę 100% zdalnie lub w jednym z biur w Katowicach lub we Wrocławiu
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu (75%)
  • Prywatna opieka w Luxmed, karta Multisport, dofinansowane lunche, ubezpieczenie na życie
  • Dobrego ducha zespołu i wspaniałą atmosferę pracy
  • Bezpośrednią i otwartą komunikację
  • Bardzo dobre możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Kogo szukamy?

Nasze wymagania :

  • Znajomość projektów mobilnych Android i głębokie zrozumienie platform mobilnych
  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu w Kotlin
  • Znajomość zwinnego rozwoju oprogramowania
  • Chęć rozwoju i pracy w środowisku zbliżonym do start-upu oraz pracy z najnowocześniejszymi technologiami
  • Doskonała znajomość języka angielskiego

Umiejętności
Kotlin
Android
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Lunche
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia

Cpl Polska

Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań 70
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Java Script
  • PHP
  • Python
  • .Net
  • C#
  • SQL
  • SAS
  • Oracle
  • MS SQL