.Net Core MVC Developer

LookTo
Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

Dwa bardzo ciekawe i jednocześnie różnorodne projekty:

  1. Rozwój platformy rozliczeniowej Taxology. Współtworzenie systemu rozliczeń VAT dla sprzedawców e-commerce.
  2. Budowa systemu magazynowego dla sprzedawców Amazon.

Twoje zadania

  • Implementacja aplikacji internetowych z wykorzystaniem platformy .NET
  • Tworzenie interfejsów komunikacyjnych (WebService)
  • Testowanie i dokumentowanie kodu źródłowego
  • Implementacja aplikacji internetowych z wykorzystaniem .Net Core MVC

Kogo szukamy?

  • 3 lata doświadczenia jako .Net Core MVC Developer
  • Dobry angielski
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość Microsoft Azure
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisów w środowisku serverless
  • Umiejętność programowania w środowisku Angular
  • Znajomości: HTML5, JavaScript, CSS, Bootstrap
  • Umiejętność programowania aplikacji natywnych dla systemu Android
Umiejętności
Net
.NET Core MVC
.Net Core
C#
GIT
MS SQL
Visual Studio
Środowisko pracy

LookTo

Warszawa
Technologie i umiejętności
  • Javascript
  • Jquerry
  • Angular