Front-end React Developer

ONWELO SA
Mid
6 500 - 10 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
10 000 - 16 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Karolkowa 30, Warszawa Nałęczowska 14, Lublin Remote
Praca zdalna
100%

Jeżeli uważasz, że obecna praca nie daje Ci wystarczającej satysfakcji, a masz w sobie zapał do szeroko pojętego IT i chciałbyś uczestniczyć w różnorodnych projektach dla klientów Onwelo, ta oferta jest dla Ciebie! Ciekawe zagadnienia biznesowe oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań to właśnie obszary, w które możesz się zaangażować! Czekamy na to, żeby Cię poznać.

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Tworzyć oprogramowanie, współpracując z doświadczonymi programistami
  • Projektować rozwiązania wraz z analitykami i klientami
  • Podnosić jakość pracy przez częste przeglądy kodu
  • Omawiać sposoby rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych
  • Realizować testy jednostkowe i integracyjne
  • Uczestniczyć w decyzjach dotyczących doboru technologii do konkretnego zadania
  • Poznawać i wdrażać nowe koncepcje programowania oraz nowości architektoniczne

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w technologiach frontendowych
  • Znasz JavaScript, HTML5, CSS3 w stopniu bardzo dobrym
  • Bardzo dobrze czujesz się w pracy z wykorzystaniem frameworka React.js
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym, pozwalającym na pracę w międzynarodowym zespole
  • Potrafisz tworzyć dokumentację projektową
  • Wykorzystujesz nieszablonowe rozwiązania do rozwiązywania złożonych problemów technicznych
  • Jesteś komunikatywny i lubisz dzielić się wiedzą

Umiejętności
JavaScript
HTML5
CSS3
React.js
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines