Java Developer

ONWELO SA
Mid
7 500 - 12 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
14 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Nałęczowska 14, Lublin Azymutalna 9, Gdańsk Remote
Praca zdalna
100%

Poszerzamy zespół pasjonatów Javy. Zapraszamy doświadczone osoby, które chcą zdobywać kolejne stopnie wtajemniczenia w programowaniu w tym języku! Ciekawe projekty dla globalnego biznesu czekają zarówno na programistów pracujących jako Back-end, jak i jako Full Stack.

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Tworzyć oraz wdrażać oprogramowanie, współpracując z doświadczonymi programistami
  • Tworzyć dokumentację techniczną, w tym dokumentację architektoniczną oraz powykonawczą
  • Przygotowywać koncepcje i prezentacje dla klientów Onwelo
  • Przeprowadzać konsultacje z zakresu IT
  • Przygotowywać analizę biznesową, systemową oraz studium wykonalności rozwiązań IT

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min. 3-5-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w Javie
  • Znasz Javę 8
  • Posiadasz znajomość frameworków: Spring, JPA lub Hibernate
  • Posiadasz praktyczną znajomość: REST, SQL, Maven, Git
  • Potrafisz pisać testy jednostkowe z wykorzystaniem JUnit
  • Wiesz, w jaki sposób korzystać z takich narzędzi jak: JIRA, GitLab
  • Znasz rozwiązania mikroserwisowe (Docker, Docker Compose, Kubernetes), frameworki Angular lub React.js, a także bazy NoSQL (Redis) – mile widziane

Umiejętności
Java
Spring
JPA
Hibernate
REST
SQL
Maven
Git
JUnit
JIRA
GitLab
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines