Senior Java Engineer

Fully Remote

Crodu
Senior
21 840 - 28 560
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy do zespołu CRODU kolejnego Senior Java Enginneera. Praca nad projektem dla naszego stałego klienta, innowacyjnego start-upu z Doliny Krzemowej. Jest to świeży, intensywnie rozwijany i publicznie dostępny produkt posiadający już ponad milion użytkowników. Umożliwia zamawianie usług specjalistów wprost do domu za pomocą aplikacji mobilnych.

Twoje zadania

W kilkunastoosobowym teamie, składającym się w większości z programistów CRODU do obowiązków należy:

  • Implementacja nowych funkcjonalności po stronie API produktu
  • Stosowanie dobrych praktyk dla rozwoju oprogramowania
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za aplikację na Androida i iOS
  • Współpraca z aktualnie pracującymi developerami Java
  • Koordynacja bieżących działań pomiędzy QA, PM i deweloperami

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Java, Spring, Hibernate
  • Dodatkowym plusem będzie znajomość React.js
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i proaktywność
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
  • Bardzo dobry angielski umożliwiający płynną komunikację
  • Dostępność w godzinach wieczornych: standupy i pojedyncze meetingi w godzinach 17-18.30 oraz okresowo sprint planning od 17 do 20 (poza tym godziny pracy elastyczne, można pracować również w strefie czasowej US)
  • Silnie analityczny umysł
Umiejętności
JAVA
Spring
Hibernate
Środowisko pracy

Crodu

Kraków 10-20
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • Node.js
  • React
  • CSS
  • HTML
  • RWD
  • Docker