Administrator LAN/WAN (Fortinet)

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Wrocław Poznań
Praca zdalna
50%

Dla naszego Klienta z branży e-commerce szukamy doświadczonych Administratorów LAN/WAN, którzy dołączą do DZIAŁU ROZWOJU OPROGRAMOWANIA CENTRALNEGO i będą uczestniczyć w zadaniach rozwojowych m.in. nad platformami e-commerce.

Twoje zadania

  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową, sieć LAN i wifi, preferowane rozwiązanie firmy Extreme Network.
  • Konfiguracja urządzeń aktywnych.
  • Zarządzanie systemem NAC.
  • Proaktywny monitoring systemów infrastruktury (Zabbix).
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z innymi działami i zespołami IT.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 3 lata.
  • Bardzo dobra znajomość technologii sieci LAN i wifi preferowane rozwiązanie firmy Extreme Network.
  • Znajomość technologii sieci WAN, BGP.
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń aktywnych, przełączniki sieciowe, access pointy.
  • Znajomość systemów NAC.
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Punktualność oraz terminowe wykonywanie powierzonych czynności.
  • Silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej.
  • Język angielski minimum na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Preferowana znajomość rozwiązań sieciowych firmy Extreme Network.

Narzędzia
Laptop
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle