Administrator Aplikacji

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
50%

Dla Naszego klienta, lidera z sektora bankowego, poszukujemy ADMINISTRATORA APLIKACJI.

Dołączając do zespołu będziesz miał/a okazję pracować z doświadczonymi i zgranymi specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Twoje zadania

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Administracja produkcyjnymi serwerami bazodanowymi (MS SQL Server)
  • Administracja aplikacjami działającymi w środowisku produkcyjnym Banku
  • Wdrażanie zmian i nowych projektów na środowisku produkcyjnym Banku zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem i wydajnością środowiska produkcyjnego
  • Monitorowanie poprawności działania serwerów i usług działających w środowisku produkcyjnym Banku

Kogo szukamy?

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW:

  • Wykształcenia wyższego- informatyczne lub pokrewne
  • Znajomości MS SQL Server
  • Znajomości języków T-SQL, Powershell
  • Znajomość technologii IIS, Integration Services
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole oraz komunikatywności
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej i weekendowej
  • Umiejętności pracy w strukturach liniowych wsparcia dla usług IT

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość ITIL, DevOps, SCRUM, Kanban
  • Znajomości SSRS, SSAS, PowerBI

Umiejętności
MS SQL
T-SQL
PowerShell
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript