Senior System Administrator

Power Media
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Nasz klient: szwajcarska, nowoczesna firma technologiczna – wiodący dostawca rozwiązań e-biznesowych w Europie.

Poszukujemy doświadczonego Senior System Administratora do działu Service Desk, który dołączy do zespołu we Wrocławiu i będzie odpowiedzialny/a za świadczenie wysokiej klasy usług IT wraz z zespołem polskich i szwajcarskich specjalistów ICT

Twoje zadania

  • Projektowanie, ulepszanie i utrzymywanie różnych wewnętrznych usług, narzędzi i platformy (Office365, AD DS, DNS, DHCP, CI/CD-tools, .Net-Developer-Playgrounds) oraz uczestniczenie w angażujących i wymagających projektach
  • Utrzymywanie i ulepszanie usługi aprowizacji klientów dla systemów Windows (MDT) i macOS (JAMF)
  •  Projektowanie, ulepszanie i utrzymywanie skryptów automatyzacji firmy
  •  Uczestnictwo w całodobowej strukturze dyżurnej firmy i we wsparciu drugiego poziomu oraz rozwiązywanie incydentów

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Administratora Systemu w kontekście Windows 10, Windows Server, MSSQL i Office365
  • Praktyczna znajomość DNS, DHCP, równoważenia obciążenia (korzystne F5), WAF, CIFS/NFS (korzystne NetApp) i IIS
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego (Minimum b2)

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wiedza dotycząca PowerShell i Ansible

Umiejętności
Windows
MSSQL
DNS
DHCP
Narzędzia
Laptop
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
6:30 - 18:30
Godziny pracy biura
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript