Architekt rozwiązań eCommerce

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26 dni

Naszym klientem jest nowoczesna firma technologiczna dostarczająca najwyższej klasy rozwiązania i produkty eCommerce, zarówno dla segmentu B2B, jak i B2C. Masz szansę dołączyć do zespołu ponad 250 specjalistów, którzy każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego.

Do zespołu IT poszukujemy Architekta rozwiązań eCommerce, który będzie przekształcał z nami branżę, korzystając z najwyższej klasy stacku technologicznego, który obejmuje rozwiązania takie jak Microservices, Serverless, Node.js, Kubernetes, Cloud Services. Będziesz mieć okazję rozwinąć swoje umiejętności poprzez mentoring, szkolenia i certyfikacje w narzędziach handlowych, Shopware, Magento, Vue Storefront i wielu innych.

Twoje zadania

Zadania na stanowisku:

  • współpraca z zespołem Architektów Rozwiązań, Analityków Biznesowych i Konsultantów Biznesowych, projektowanie i podejmowanie decyzji dotyczących technologii,
  • doradzanie klientom w zakresie najlepszych rozwiązań technicznych i biznesowych,
  • prowadzenie warsztatów Scoping Session, Event Storming oraz prezentacji technicznych dla różnych interesariuszy,
  • współpraca z obecnymi i nowymi klientami.

Kogo szukamy?

Podstawowe wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia jako Architekt Rozwiązań /Technical Pre-Sales
  • bogate doświadczenie we wdrażaniu platform eCommerce na dużą skalę
  • doświadczenie z językiem JavaScript lub PHP,
  • doświadczenie z co najmniej jedną z platform eCommerce: Magento, Shopware, Spryker, commercetools, About You Commerce, Salesforce, SAP Hybris, VTEX,
  • wiedza i praktyczne doświadczenie z mikrousługami, architekturą headless i rozwiązaniami w chmurze,
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu integracji z wieloma systemami zewnętrznymi,
  • zainteresowanie trendami eCommerce i nowoczesnymi technologiami,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne z możliwością pracy na wszystkich poziomach zarządzania,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Mile widziane:

  • znajomość ekosystemu usług wokół eCommerce,
  • doświadczenie w eCommerce po stronie kupującego,
  • doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych opartych na jednym z AWS/Azure/GCloud
Magento lub Shopware lub Spryker lub commercetools lub About You Commerce lub Salesforce lub SAP Hybris lub VTEX
Microservices
JavaScript lub PHP
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Architekt
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Premia za dołączenie
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript