React Developer

Benefit Systems S.A.
Mid
10 000 - 18 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój znajdują się zarówno w naszym DNA, jak i w samym rdzeniu działalności biznesowej Benefit Systems. Naszym celem jest działanie na rzecz aktywnego stylu życia i rozwoju ludzi. Wierzymy, że większa aktywność to więcej energii, zdrowia, dobrego samopoczucia, a w rezultacie lepsze życie. Takim podejściem do życia staramy się „zarażać” zarówno młodych i aktywnych zawodowo ludzi, jak również dzieci i osoby starsze.

Twoje zadania

co powiesz na pracę związaną z:

  • Procesem realizacji projektów frontendowych aplikacji webowych począwszy od etapu zbierania wymagań, poprzez dobór stosowanych rozwiązań i ich wykorzystanie, a skończywszy na uruchomieniu w środowisku docelowym i dostarczeniem dokumentacji technicznej
  • Procesem utrzymywania istniejących aplikacji i systemów włącznie z monitoringiem, poprawą błędów i optymalizacją
  • Konsultacjami technologicznymi dla innych członków zespołu bądź działów BS
  • Wsparciem merytorycznym w zakresie technologii przy kontaktach z firmami podwykonawczymi dla innych osób po stronie BS
  • Wytwarzaniem kodu źródłowego wg określonych standardów wytwarzania oprogramowania BS z uwzględnieniem jakości, bezpieczeństwa i wydajności
  • Korzystaniem z ustalonych w BS narzędzi oraz technologii
  • Dokumentowaniem wykonanej pracy

Kogo szukamy?

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz ok. 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykorzystujesz do codziennej pracy framework React.js oraz Redux
  • Znasz tajniki i magię Javascript’u ES6, a Twoim atutem jest znajomość TypeScript
  • Znasz dobre praktyki w zakresie tworzenia aplikacji w oparciu o technologię ReactJS
  • Możesz pochwalić się dobrą znajomość HTML5/CSS, z naciskiem na UI design
  • Doskonale odnajdujesz się w możliwościach przeglądarek internetowych
  • (Chrome, FireFox, Edge, Safari)
  • Pracujesz z GIT (GitFlow) i miałeś do czynienia z Gitlab
  • Budowałeś wcześniej webservices w oparciu o REST lub GraphQL
  • Wiesz co to JWT oraz korzystałeś z OpenID Connect
  • Tworzyłeś/aś i używałeś/aś testów jednostkowych
  • Znasz szczegóły protokołu HTTP
  • Masz dobrą znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania SDLC (documentation, building, testing, deployment)
  • Twoim atutem jest umiejętność korzystania z wirtualizacji środowisk (docker)
  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na czytanie/pisanie dokumentacji technicznej
  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność

Umiejętności
React
Redux
JavaScript
TypeScript
HTML lub CSS
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 550
Technologie i umiejętności
  • c#
  • .NET Core
  • MS SQL
  • PHP 7
  • Symfony 3
  • MySQL
  • REST
  • JSON
  • OAuth
  • GIT