Remote React Developer

Fintech

Nextrope
Mid
10 200 - 13 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Gdynia Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do Nextrope, aby uczyć i współtworzyć rozwiązania Blockchain & Fintech.

O Nextrope:

Nextrope to Blockchain & Fintech Software House z Gdyni. Odpowiadamy za jedną z pierwszych tokenizacji na globalnym rynku ICO oraz za organizację największej konferencji blockchain w Europie Środkowo-Wschodniej.

Na co dzień wdrażamy najnowsze rozwiązania ze świata fintech i kryptowalut z wykorzystaniem technologii blockchain. Wśród naszych projektów znajdują się:

  • zdecentralizowane giełdy
  • platformy ICO
  • mosty pomiędzy sieciami blockchain oraz zewnętrznymi bazami danych (Bridge , Oracle)
  • platformy NFT
  • i wiele innych

Dlaczego warto dołączyć do Nextrope?

Dołączając do Nextrope, stajesz się częścią zespołu praktyków blockchain i Fintech.

  • Intelektualne wyzwanie

Klienci z naszego portfolio oraz osoby czekające na nasze usługi, budują nowe rozwiązania dla branży Fintech i Blockchain, dlatego oczekują od naszego zespołu nieszablonowego myślenia. Jedno jest pewne, w Nextrope nigdy nie będziesz się nudził przy projektach.

  • 99% Blockchain, Fintech, Krypto i…. jeszcze raz: Blockchain

99% naszych projektów dotyczy świata kryptowalut oraz technologii blockchain, dlatego też będziesz miał idealną okazję, aby uczestniczyć przy najciekawszych i najbardziej innowacyjnych przedsięwzięciach z branży. Z Nextrope będziesz tworzyć nową, zdecentralizowaną przyszłość.

  • Możliwości ciągłego rozwoju

Blockchain zmienia się w błyskawicznym tempie, każdego dnia powstają nowe rozwiązania, więc możliwości pogłębiania wiedzy są ogromne. W Nextrope poznasz jednych z najbardziej utalentowanych ludzi w branży i to właśnie dzięki nim w znacznym stopniu poszerzysz swoje umiejętności.

  • Dynamiczna, startupowa atmosfera

Nextrope to firma, która bardzo szybko się rozwija. W przeciągu zaledwie 4 lat staliśmy się liderem w Europie Środkowo-Wschodniej w dziedzinie Fintech i Blockchain. Niemniej jednak cenimy sobie przyjazną atmosferę pracy, wygodę i elastyczność.

  • Praca zdalna i nadmorska siedziba

Siedziba Nextrope mieści się w Gdyni (trzy kilometry od morza), jednak jesteśmy otwarci na osoby chętne do pracy zarówno stacjonarnej, jak i zdalnej.

  • Benefity
  1. Budżet na edukacyjne
  2. Bezpłatne zasoby edukacyjne
  3. Dodatkowe zajęcia z języków obcych

Twoje zadania

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w użyciu React.js
  • Komunikacja z API, mockowanie endpointów
  • Pisanie reużywalnych komponentów
  • Planowanie architektury projektu wraz z zespołem

Kogo szukamy?

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z wykorzystaniem React.js
  • Masz bardzo dobrą znajomość JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, SCSS
  • Posiadasz praktyczną znajomość Reduxa
  • Znasz SASS
  • Szybko się uczysz i sprawnie rozwiązujesz problemy

Mile widziane, jeśli znasz:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie
  • Gitlab
  • Bootstrap
  • Firebase
  • Testy (Jest, Enzyme, Mocha)

Umiejętności
React
Redux
React.js
HTML
TypeScript
CSS
JavaScript
Bootstrap
Praca z kodem
Code review
Testowanie
Testy jednostkowe
Narzędzia
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
100%
Parking
  • Parking dla rowerów

Nextrope

Gdynia 20
Technologie i umiejętności
  • Javascript
  • Node.js
  • React