Tester Manualny

JIRA, HP QC/HP ALM, TestLink

Sii Polska
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Lublin

Jeżeli masz minimum pół roku doświadczenia w pracy jako tester manualny oraz posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (min. B2), już dzisiaj masz szansę dołączyć do zespołu Sii Lublin i pracować nad jakością dostarczanego przez nas oprogramowania.

Nie czekaj, aplikuj!

Twoje zadania

  • Analiza i projektowanie przypadków testowych
  • Wykonywanie scenariuszy testowych
  • Zapewnianie najlepszej jakości testów
  • Tworzenie planów testów, koordynacja i realizacja testów
  • Proponowanie usprawnień w wytwarzanym oprogramowaniu
  • Wsparcie podczas testów akceptacyjnych
  • Przygotowanie raportów oraz innej wymaganej dokumentacji testów

Kogo szukamy?

  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania
  • Znajomość narzędzi, np. JIRA, HP QC/HP ALM, TestLink lub inne
  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pisania zapytań SQL na poziomie min. podstawowym
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Dokładność, systematyczność, umiejętność logicznego myślenia oraz pracy w zespole
Umiejętności
SQL
ISTQB
JIRA
TestLink
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker