IT Systems Integration Specialist (REST / SOAP)

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa Kraków
Praca zdalna
80%

Dla naszego klienta,  renomowanego dostawcy analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., poszukujemy IT Systems Integration Specialist Webservices (REST / SOAP).

Twoje zadania

Zadania:

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę u klientów
  • integracja rozwiązań firmy z aplikacjami, serwisami i systemami operacyjnymi itp.
  • tworzenie aplikacji uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o frameworki i skrypty (np. Python)
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza i praktyka w używaniu technologii integracyjnych poprzez webservices (SOAP/REST)
  • umiejętność tworzenia API w popularnych frameworkach (np. Django, Jersey, Flask) lub je programując (np. ASP .NET)
  • umiejętność skryptowania shellowego i swobodne posługiwanie się językiem Python
  • zdolność analitycznego myślenia

Dodatkowymi atutami będą:

  • wiedza na temat komunikacji sieciowej, zabezpieczenia komunikacji (TLS, HTTPS) i posługiwania się certyfikatami
  • znajomość zagadnień gromadzenia i przetwarzania danych w bazach danych
  • znajomość zagadnień przetwarzania strumieniowego i technologii kolejkowania informacji (np. szyna danych Kafka)
  • znajomość języków programowania (C++, Java) i skryptowych (np. JavaScript, PHP)

Umiejętności
SOAP lub REST
API
Python
Zarządzanie projektami
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript