Frontend Developer

Asseco Business Solutions
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Adama Branickiego 13, Warszawa

Asseco Business Solutions S.A., to systematycznie rozwijająca się spółka technologiczna, jeden z liderów na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw (systemów klasy ERP i SFA).

Szukamy obecnie nowych osób do naszego zespołu, który zaangażowany jest w rozwój naszego produktu - dużej aplikacji WEB.

Twoje zadania

Do Twoich zadań będzie należała współpraca z działem UX oraz implementowanie interfejsu użytkownika. Dbanie o to aby interfejs był estetyczny, jak również intuicyjny i przyjazny użytkownikowi. Zadbasz także o jakość swojego kodu i testy jednostkowe

Kogo szukamy?

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w budowaniu większych systemów internetowych
  • Praktyczne doświadczenie w zakresie Angular 10+, JavaScrript, TypeScript
  • Wiedza z zakresu komunikacji z web-services (REST)
  • Znajomość technologii : HTML 5, CSS 3
  • Znajomość zagadnień RWD (Bootstrap/ FlexBox)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy i nabywania nowych umiejętności

Mile widziane:

  • Komponenty Devexpress

Umiejętności
Angular 10+
JavaScript
TypeScript
HTML 5
CSS3
Docker
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

Lublin, Warszawa powyżej 900
Technologie i umiejętności
  • systemy ERP
  • systemy HRM
  • systemy SFA